Hírek
2020. Április 16. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Megdőlt az országos hidegrekord
Megdőlt az országos hidegrekord szerdára virradóra - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a honlapján.
Azt írták: egy markáns hidegfront mögött keddre körülbelül 15 fokkal hidegebb levegő érkezett az ország fölé, ennek következtében és a kevés felhő miatt erős volt az éjszakai lehűlés. Az országban a legalacsonyabb minimumhőmérsékletet szerda hajnalban a Nógrád megyei Zabaron mérték, ahol mínusz 8,9 fokig csökkent a hőmérséklet. Az eddigi, 2001-es országos rekord is Zabarhoz kapcsolódik, akkor mínusz 7,9 fok volt a településen.
Az előrejelzés szerint a következő napokban melegszik a levegő, ismét 20-25 fok körül alakulnak a maximumok, csak a jövő hét elején várható ismét lehűlés.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
