Hírek
2021. Január 23. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Megdőlt az országos melegrekord

Megdőlt az országos napi melegrekord pénteken - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán.
Azt írták: mostanáig a január 22-i rekord 15,5 Celsius-fok volt, amelyet 1956-ban Ásotthalmon regisztráltak.
Pénteken viszont a Somogy megyei Főnyeden 16 fokot is mértek - közölték.
Az előrejelzés szerint szombaton a legalacsonyabb hőmérséklet plusz 2 és 10 fok között várható, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében lehet a leghidegebb. A legmagasabb hőmérséklet plusz 6 és 15 fok között valószínű, a Kisalföldön délután gyorsan hűlni kezd a levegő.
Vasárnaptól ismét mínuszokra is készülni kell. A jövő héten pedig többfelé napközben is fagypont körül alakul a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta