Hírek
2012. Január 11. 13:26, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Megérkezett a Honda Accord Coupe - VIDEÓ

Az Accord Coupe tanulmány segítségével bepillantást nyerhetünk a gyártó jövőképébe.
A Honda lerántotta a leplet a 2013-ra várható Accord Coupe koncepciójáról az Észak-Amerikai Nemzetközi Autószalonon.
Az Accord tanulmányautó előrevetíti a következő generációs modell formavilágát, mely idén ősztől lesz elérhető, és reményeink szerint sokat megőriz majd a most látható változatból. A legszembetűnőbb részletek között találhatjuk például a méhsejt kiképzésű hűtőrácsot, a króm díszítéseket az oldalablakok körül és a lökhárítókon, illetve a 20 collos alufelniket, plusz a mögéjük rakott hatalmas lyuggatott féktárcsákat - ez utóbbi minden bizonnyal kimarad majd a szériagyártású autóból.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.