Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2021. Január 13. 09:18, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Meghalt 95 beteg, 1358-cal nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 95 beteg, 1358-cal nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 95, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1358 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán.

A kormányzati portálon azt írták: 345 710-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 10 948-ra emelkedett.

A gyógyultak száma 215 453, az aktív fertőzötteké 119 309. Kórházban 4870 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 339-en vannak lélegeztetőgépen.

Hatósági házi karanténban 25 856-an vannak, a mintavételek száma 2 879 364-re nőtt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld

Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten

Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.

2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld

Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.

2026. Június 20. 10:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: elfogadhatatlan, hogy a közérdek helyett az autópálya-koncesszor profitja diktálja a szabályokat

Az M1-es autópályán tapasztalható torlódások mögött nemcsak a felújítások állnak: a korábbi kormány a Mészáros-Szíjj koncesszor kedvéért feloldotta az egyszerre lezárható útszakaszokra vonatkozó korlátokat.

2026. Június 20. 08:23, szombat | Belföld

Magyar Péter: októberben lezárulhat a hetes cikkely szerinti eljárás

Októberben lezárulhat a Magyarország ellen nyolc éve, a Sargentini-jelentés alapján indított hetes cikkely szerinti eljárás