Hírek
2016. Július 29. 11:39, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy autóját tolvajtól védő fiatal nő

Autójának védelme közben meghalt egy 24 éves nő csütörtök késő éjjel Gödöllőn - adta hírül Facebook-oldalán a város pénteken.
A tájékoztatás szerint egy fiatal nő, a 24 éves B. Zsófia este tíz óra után hazaérkezett, kiszállt a kocsijából, hogy kinyissa a kaput. Ezt az alkalmat kihasználva egy ismeretlen tettes el akarta lopni a járó motorú autót, beugrott a kocsiba és kitolatott a vízelvezető árok hídjáról.
A nő próbálta megakadályozni a lopást, de az elkövető az autóval elsodorta, majd a járművel becsúszott az árokba. Az autó tulajdonosa beszorult a kocsi alá, és a helyszínen életét vesztette. A tettes elmenekült.
A rendőrség az önkormányzatot arról tájékoztatta, hogy még az éjszaka folyamán nagy erőkkel vonult a helyszínre, ahol szinte a teljes blahai városrészt lezárták. Az esetnek 8-9 tanúja van, akiket meghallgatnak. A nyomozás nagy erőkkel zajlik - írta az önkormányzat.
Sajtóhírek szerint az áldozat a Turay Ida Színház munkatársa volt.
Darvasi Ilona, a teátrum igazgatója szintén megemlékezett Facebook-oldalán az esetről. Mint írta: egy napsugárral kevesebb a Földön, egy csillaggal több lett az égen.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság későbbre ígért tájékoztatást az esetről.
FRISS:
A 35 évesSzénási Lajost gyanúsítja a rendőrség az ügyben. A hatóság körözést adott ki a férfire.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Szénási Lajos tartózkodási helyével vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 06-1-236-2883-as telefonszámot vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán, illetve a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.