Hírek
2020. Március 24. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Megmérgezte kétéves gyermekét egy kecskeméti nőt
Elrendelte a Kecskeméti Járásbíróság annak a 30 éves nőnek a letartóztatását, aki a gyanú szerint gyógyszerrel megmérgezte kétéves gyermekét - közölte a Kecskeméti Törvényszék hétfőn az MTI-vel.
A Bács-Kiskun Megyei Főügyészség korábbi közleményében azt írta, a gyanú szerint a kecskeméti nő múlt pénteken betegfelvételre jelentkezett 2 éves gyermekével a megyei kórházban. Közben nyugtatót adott be kislányának, hogy a gyereket a rosszulléte miatt benntartsák. A kislány a gyógyszer hatására elvesztette az eszméletét és életveszélyes mérgezést szenvedett.
A nőt, aki beismerte tettét, a rendőrök még aznap este őrizetbe vették.
A megyei főügyészség életveszélyt okozó testi sértés gyanúja miatt indítványozta a nő letartóztatását, amelyet a Kecskeméti Járásbíróság a bűnismétlés megakadályozására hivatkozva egy hónapra elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld
Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító
2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni
Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
