Hírek
2019. Április 21. 11:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy férfit Pesterzsébeten, a rendőrök elfogták a tettest

Megöltek egy férfit Pesterzsébeten szombaton este; a rendőrök a helyszínen elfogták az elkövetőt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A közlemény szerint késő este érkezett a rendőrségre a bejelentés arról, hogy verekedés van Budapesten, a XX. kerületi Pázsitos sétányon. A perceken belül kiérkező járőrök a feltételezett elkövetőt, egy 33 éves budapesti férfit a helyszínen elfogták, a verekedés sérültjéhez pedig mentőt hívtak, ám ő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök az elfogott férfit előállították, vele szemben emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.
2025. Július 11. 09:11, péntek | Belföld
Agrometeorológia: országszerte mérséklődött az aszály, nagy területen meg is szűnt
A hét első felében hullott csapadék nyomán az aszály országszerte mérséklődött, nagy területen meg is szűnt, felfrissült a vegetáció - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Július 11. 09:07, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Audi számunkra szívügy
Az Audi számunkra szívügy - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a német óriásvállalat győri járműgyárának csütörtöki termelésindító ünnepségén.
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.