Hírek
2013. Április 02. 11:44, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
Megszépülnek a Nokiák
A Nokia hosszú évekig volt a világ legnagyobb gyártója, így megengedhette magának azt a luxust, hogy olyan formatervű telefont készítsen, amilyen jólesik neki.
Az érintőképernyővel szerelt okostelefonok érkezése sajnálatos módon nem tett jót az egyedi formatervnek és anyaghasználatnak, így a mai készülékek meglehetősen egy kaptafára készülnek.
A mostani Lumia készülékek polikarbonátból készülnek, mely bár könnyű és strapabíró, meglehetősen kevéssé elegáns, így a finn vállalatnak mozdulnia kell a minőségibb anyagok felé. Stephen Elop a cég vezérigazgatója most egy interjú során nyilatkozta, hogy a jövőben érkező felsőkategóriás Lumia készülékek már nem nélkülözik majd a fémet, és ezáltal sokkal versenyképesebben indulnak harcba a vásárlók kegyeiért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
2026. Május 16. 06:21, szombat | Belföld
Magyar Péter: hétvégente látogatható lesz a Karmelita kolostor, és ezen a hétvégén a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda épülete is
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
