Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2023. Október 17. 13:41, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Navracsics Tibor: november végéig Magyarország megállapodhat az EU-s támogatásokról az Európai Bizottsággal

Navracsics Tibor: november végéig Magyarország megállapodhat az EU-s támogatásokról az Európai Bizottsággal

A területfejlesztési miniszter bízik abban, hogy november végéig mindenképpen meglesz a megállapodás az Európai Bizottsággal.

Navracsics Tibor kedden a Portfolio.hu konferenciáján tartott előadásában azt mondta, ez lehetővé teszi, hogy Magyarország ténylegesen hozzáférjen az európai uniós forrásokhoz, és ne csupán az előlegekhez.

A tárcavezető közlése szerint ezen a héten csütörtökön kezdődik a tárgyalások újabb, terveik szerint befejező szakasza.

Az a céljuk, hogy amint a feljogosító feltételekről szóló tárgyalások befejeződnek, azonnal indulhasson a projektek uniós finanszírozása - jelezte a Portfolio Budapest Economic Forum 2023 rendezvényén.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot

Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -

2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld

Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit

Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.

2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak

Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent