Hírek
2018. November 18. 08:54, vasárnap |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Négy góllal győzte le a Debrecent hazai pályán a Fehérvár
Újabb remek győzelmet aratott az Alba Fehérvár KC, Deli Rita alakulata szinte végig vezetve győzte le négy góllal a Debrecen gárdáját.
Pal Oldrup Jensen először tért vissza Székesfehérvárra ellenfélként, a fehérváriak korábbi trénere elmondta: győzni jöttek a Köfém Sportcsarnokba! Az Alba Fehérvár KC azonban a meccs elején jelezték, nem szándékoznak az udvarias házigazda szerepében tetszelegni: öt perc után 4-1-re vezettek Temes Bernadették. A DVSC mestere időt kért, mely után összekapta magét a Lotte Griegel vezette csapat, és három perc alatt egyenlített a Loki. Az első negyedóra végén döntetlent mutatott az eredményjelző, 9-9 után Temes Beranadett gólja akadályozta meg, hogy először a meccsen vezessen a Debrecen. De ami késik, nem múlik: bő tíz perccel a szünet előtt előnybe kerültek a vendégek. Az első félidő hajráját azonban nagyon megnyomta az Alba, és Mendy három góljával egy 6-2-es rohammal, valamint 16-13-as eredménnyel zárult a játékrész.
A második félidő elején egy kissé megtorpant a fehérváriak játéka, hogy ne legyen nagyobb baj, Deli Rita időt is kért. A sorokat pedig sikerült rendezni: a 38. percben öttel vezetett az Alba Fehérvár KC. Ezután azonban jött egy debreceni 4-0, és megint csak egy volt közte. A hullámzás folytatódott, mert előbb három fehérvári, majd két piros-fehér gól esett. Az 50. percben két góllal állt jobban az Alba. Ezután jött egy hazai 3-0, amivel eldőlt a mérkőzés, a hajrában nem rágták le körmeiket a fehérvári drukkerek, 30-26-os győzelemmel búcsúzott az őszi szezontól az Alba FKC.
Alba Fehérvár KC – DVSC 30-26 (16-13)
Fehérvár: Györkös, Mistina (kapusok) - Májer 3, Zsilinszkájtye 1, Mendy 8, Gorsenyina 3, Pelczéder 3, Boldizsár, Nascimento 5(1), Sztankovics, Temes 7(4), Szarka.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
2025. November 16. 08:30, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Rossi: ez az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb meccs lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a több mint hét éve tartó regnálása során vasárnap az írek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés lesz az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb a magyar labdarúgó-válogatott számára.
2025. November 15. 08:44, szombat | Sport
Vb-selejtezők - Az ír kapitány szerint van esélyük a győzelemre Budapesten
2025. November 14. 10:04, péntek | Sport
Juhász Csaba: Kategóriagyőzelem a TippmixPRO Zemplén ralin!
Élménybeszámoló Juhász Csabitól a kalandos raliról…
