Városlista
2026. június 30, kedd - Pál

Hírek

2011. Október 12. 14:37, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Nem engedték be, felgyújtotta magát

Nem engedték be, felgyújtotta magát

Megégett edzőcipő hever az aszfalton a főváros VIII. kerületében, a Nagyvárad tér közelében, ahol éjszaka felgyújtotta magát egy ember.

A férfi a SOTE épületébe akart bejutni, hogy a tetőre menjen. Miután az őr nem engedte be, a férfi elsétált az épülettől, majd meggyújtotta a ruháját. A lángokat a biztonsági őr oltotta el poroltóval. A férfit a mentősök a Szent István Kórházba szállították. (da)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek

Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki

2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek

Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban

Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.