Városlista
2026. február 14, szombat - Bálint

Hírek

2021. Június 25. 12:09, péntek | Kék hírek
Forrás: mti

Németországban fogtak el egy magyar nőt, akit évek óta köröztek

Németországban fogtak el egy magyar nőt, akit évek óta köröztek

Németországban, egy bajorországi kisvárosban, Kolbermoorban fogták el azt az 50 éves magyar nőt, akit évek óta azért köröztek, mert nem kezdte meg jogerős szabadságvesztését

- közölte honlapján a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)pénteken.

Közleményükben azt írták: P. Ildikót a Fővárosi Törvényszék büntetés-végrehajtási csoportja kereste, amiért nem kezdte meg a minősített rablás és más bűncselekmények miatt kiszabott 5 év fegyház és 7 hónap börtönbüntetés letöltését. A nő a bűncselekmények súlyossága miatt a legkeresettebb bűnözők TOP 50-es listájába is bekerült. A hatóságok elől 2016 nyarán tűnt el.

Idén a Győri Rendőrkapitányság bűnügyi osztályának felderítő alosztálya szerzett információt arról, hogy a magyar nő álnéven, külföldön lehet, ezért felkérték a KR NNI célkörözési osztályát, segítsenek a nő felkutatásában. A magyar nyomozók, a német kollégáikkal együttműködve, szerda délelőtt elfogták P. Ildikót, kiadatásáról később döntenek - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek

Marihuánát rejtett az egzotikus édesség

Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.

2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek

A termesztőig vezettek a drogfogás szálai

A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)

2026. Február 09. 07:26, hétfő | Kék hírek

Országos razzia kezdődik az utakon

A razzia célja: növelni a közlekedés biztonságát és megelőzni a baleseteket.