Hírek
2017. Június 09. 11:48, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Némileg mérséklődik a meleg a hétvégén
A következő napokban is sok lesz a napsütés, de szombaton hidegfront vonul át a Kárpát-medence fölött, a hét végére némileg mérséklődik a meleg, de többfelé így is 30 Celsius-fok közeli maximumok várhatók
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Szombaton a hosszabb-rövidebb napos időszakok mellett szórványosan várható zápor, keleten néhol zivatar is lehet. Emellett többfelé megerősödik a szél, zivatar környezetében viharos széllökés is valószínű. A leghidegebb órákban 9-15 fok lehet. Napközben 24-30 fokig melegszik a levegő.
Vasárnap élénk, helyenként erős lesz a szél. Nyugaton túlnyomóan derült idő lesz többórás napsütéssel, keleten néhol kialakulhat zápor. A minimumhőmérséklet 9-15 fok között valószínű. A nappali maximumok 23-28 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
