Hírek
2018. Június 03. 12:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu - fotó:pixabay
Összesen 49-szer adta el ugyanazt a telefont a csaló 17 éves
Üzletszerűen elkövetett csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a rendőrség egy 17 éves nyíradonyi fiú ellen, aki az egyik internetes portálon keresztül csalt ki pénzt több sértettől.
A rendőrségen tavaly tavasszal tett feljelentést egy férfi, aki egy hibás mobiltelefont rendelt meg egy magánszemélytől 19 ezer forintért, azonban a telefon nem érkezett meg az eladó pedig elérhetetlenné vált.
A rendőrök a nyomozás során beazonosították az eladót, majd kihallgatták gyanúsítottként. A megalapozott gyanú szerint a fiatalkorú az ország egész területén 49 személy sérelmére követett el hasonló bűncselekményeket.
A nyomozást a Komlói Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
