Hírek
2011. November 14. 07:25, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Overdose diadalmaskodott Rómában - VIDEÓ
Overdose megnyerte vasárnap a római Premio Carlo e Francesco Aloisi elnevezésű Group III-as futamot.
A viadal honlapja szerint a magyar ló – Frankie Dettorival a nyergében – fél hosszal előzte meg a második Dagda Mort, s ezzel pályafutása 16. sikerét aratta. A júniusi Royal Ascoton, a King’s Stand Stakes futamon elért negyedik helye óta ez volt Overdose első versenye, s most először ült a nyergében a világ legjobb zsokéjának tartott olasz Dettori.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 07:13, kedd | Sport
Magyar-görög - Rossi: mostani ellenfelünk erősebb, mint Szlovénia
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott keddi ellenfele, a görög csapat erősebb, mint a szombaton 1-0-ra legyőzött Szlovénia volt.
2026. Március 30. 07:57, hétfő | Sport
Japán Nagydíj - Antonelli nyert és vezet az összetettben is
Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes 19 éves versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, sikerével pedig a világbajnoki pontversenyben is átvette a vezetést.
2026. Március 29. 08:52, vasárnap | Sport
Magyar-szlovén - Egygólos hazai győzelem
A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég szlovén csapatot a Puskás Arénában rendezett szombati barátságos mérkőzésen.
2026. Március 28. 12:00, szombat | Sport
Magyar-szlovén - Rossi: Lukács vagy Bárány helyettesítheti Vargát
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint Lukács Dániel vagy Bárány Donát helyettesítheti a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatában a sérült Varga Barnabást.
