Hírek
2022. Június 28. 17:02, kedd |
Külföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Pénteken kezdődik Moszkvában az amerikai kosárlabdázónő büntetőpere

Pénteken kezdődik meg Brittney Griner kétszeres olimpiai bajnok amerikai kosárlabdázó tárgyalása, aki februárban drogbirtoklás miatt került rács mögé Moszkvában.
A négyszeres Euroliga-győztes Jekatyerinburg és a WNBA-s Phoenix Mercury világbajnok centere az orosz fővárosban áll bíróság elé, amely közölte, hogy a procedúra idejére meghosszabbítja a játékos fogva tartását.
A 31 éves sportolónő első meghallgatása hétfőn volt, a nyilvánosság teljes kizárásával.
Grinert négy hónapja a seremetyjevói repülőtéren állították elő, mivel a táskájában kannabisz tartalmú olajat találtak. Az orosz vámhivatal nagy mennyiségű kábítószer csempészete miatt indított eljárást a 206 centis kosaras ellen, akire 5-10 év szabadságvesztés is kiszabható.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Augusztus 08. 16:00, hétfő | Külföld
A horvát kormány tovább csökkentette az üzemanyagok kiskereskedelmi árát
A horvát kormány tovább csökkentette az üzemanyagok kiskereskedelmi árát - közölte a kabinet hétfőn.
2022. Augusztus 08. 10:07, hétfő | Külföld
Késik a fegyverszünet, folytatódik a rakétaháború Izraelben
Az egyiptomi közvetítéssel megszületett fegyverszünet hírének ellenére folytatódott a rakétaháború vasárnap este Izrael és az Iszlám Dzsihád között - jelentette a 12-es televízió híradása vasárnap.
2022. Augusztus 07. 15:04, vasárnap | Külföld
Ferenc pápa Kijevbe látogathat
Ferenc pápa Kijevbe tervezett látogatásáról volt szó a katolikus egyházfő és a vatikáni ukrán nagykövet találkozóján.
2022. Augusztus 07. 13:03, vasárnap | Külföld
A fertőzöttek száma 584 millió, a halálos áldozatoké 6,417 millió
Világszerte 584 160 718 ember fertőződött meg eddig a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma pedig 6 417 750 a baltimore-i Johns Hopkins Egyetem vasárnap reggeli adatai alapján.