Hírek
2018. Szeptember 23. 09:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőri segítséggel jutott egy kismama kórházba

A férj tájékoztatása szerint a klinikára érkezést követően 30 perc elteltével megszületett gyermeke.
Szolgálati feladatai ellátása során a Készenléti Rendőrség járőrvezetője az M3-as autópályán haladt Budapest irányába szeptember 21-én reggel. A főváros közigazgatási területére érve torlódást, lassú haladást tapasztalt. A szolgálati jármű mellé ekkor odaállt egy másik jármű, melynek vezetője közölte, hogy a mellette ülő várandós feleségénél a szülési folyamatok beindultak, a magzatvíz elfolyt.
A rendőr törzsőrmester a szolgálati árművel – megkülönböztető jelzés használata mellett – rendőri felvezetéssel biztosította az asszony egyik fővárosi egészségügyi intézménybe történő jutását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.
2025. Október 01. 07:44, szerda | Belföld
Megerősítette és bővítette együttműködését a Debreceni Egyetem és a BMW Debrecen
Megerősítette és bővítette együttműködését a Debreceni Egyetem (DE) és a BMW Debrecen, az erről szóló megállapodást kedden írták alá a felsőoktatási intézményben tartott sajtótájékoztatón.
2025. Szeptember 30. 07:19, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: Magyarország hétfőn tükörintézkedéseket vezet be ukrán hírportálok ellen
Magyarország a viszonosság elvét követve hétfőn tükörintézkedéseket vezet be ukrán hírportálok ellen, így azok Magyarország területén nem lesznek elérhetők - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Facebook-oldalán.