Városlista
2025. május 17, szombat - Paszkál

Hírek

2012. Július 10. 15:16, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Rendőröknek kínált fegyvereket eladásra

Egy engedély nélkül tartott, élesnek látszó lőfegyvert, valamint nagyobb mennyiségű lőszert foglal le egy rendőr 2012. július 7-én, Halásztelken. Az elkobzott fegyvert egy 49 éves férfi irodájában találták. A gyanúsítotthoz egy nő elmondása alapján jutottak el, aki a rendőrség siketek számára fenntartott sms-vonalára folyamatosan olyan üzeneteket küldött, amelyekben fegyvert és lőszereket kínált eladásra. Mindkét személy előzetes letartóztatását elrendelte az illetékes bíróság.

Címkék: bűnügy

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek

Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat

Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta

2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték

A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.

2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek

ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra

Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt

2025. Április 28. 07:56, hétfő | Kék hírek

Hárman meghaltak az M1-es autópályán történt balesetben, Herceghalomnál

Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére vasárnap délután.