Hírek
2011. November 29. 13:49, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Óriási kibocsátás lesz, ha tőzsdére kerül a Facebook
Jövő tavasszal kezdődhet meg a kereskedés a tőzsdén a Facebook részvényeivel a Wall Street Journal értesülése szerint.
A világ legnagyobb közösségi hálóját üzemeltető cég tervei szerint még az idén benyújtja az ehhez szükséges papírokat az amerikai pénzügyi felügyeletnek.
Az elsődleges részvénykibocsátásból tízmilliárd dollárt vár a Facebook, a kibocsátás százmilliárd dollárra értékelheti a céget. Mindamellett végső döntés még nincs, de ha tényleg tőzsdére megy a cég, akkor a kibocsátás egyike lesz a legnagyobbaknak az utóbbi években, nemcsak amerikai, hanem globális viszonylatban is. A Facebook jelenleg már több mint 800 millió felhasználóval rendelkezik, a vállalat bevételei az idén elérhetik a 3,8 milliárd dollárt, ami a tavalyi kétszerese.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld
Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító
2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni
Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
