Városlista
2025. május 28, szerda - Emil, Csanád

Hírek

2018. Április 25. 10:24, szerda | Belföld
Forrás: police.hu

Röhejes módon buktatta le magát egy dömösi tolvaj

A bűncselekmény helyszínén hagyta élettársa lakcímkártyáját a 44 éves dömösi férfi.

A dömösi kempingben egy leállított lakókocsiba ment be D. Ferenc április 21-én. A férfi értékek után kutatva megtalált egy női táskát, amit magával is vitt, a benne lévő készpénzzel, bankkártyával és iratokkal együtt. A sértett, amint felfedezte a lopást, feljelentést tett a rendőrségen.

Az esztergomi rendőrök a helyszínre érkezve megkezdték az adatgyűjtést. A lakókocsiban találtak egy lakcímkártyát, ami nem a sértetté volt, ezért elmentek az azon szereplő lakcímre. D. Ferenc a lakására házkutatásra kiérkező rendőröknek elmondta, hogy ő járt a lakókocsiban, és vitte el a sértett értékeit. A pénz egy részét élettársával már elköltötte. Ruhákat, élelmiszert vettek belőle és elmentek ebédelni is. A pénz nagy részét a nyomozók a házkutatáson megtalálták, amelyet visszaadnak a sértettnek.

D. Ferencet és élettársát a rendőrök előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra. A 44 éves férfi és 27 éves élettársa ellen – szabadlábon hagyásuk mellett - lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást, egyben tervezik gyorsított eljárásban történő bíróság elé állításukat.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 28. 12:04, szerda | Belföld

Latorcai Csaba: a Brüsszelt vezető baloldali elit gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában

A Brüsszelt vezető baloldali elit igazából egy gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában, és egy gazdasági érdekcsoportot kiszolgálva mindent elkövet azért, hogy Ukrajnát soron kívül vegyék föl az Európai Unióba

2025. Május 28. 10:05, szerda | Belföld

Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál

Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál Törökbálint térségében – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-vel.

2025. Május 28. 07:52, szerda | Belföld

Bóka János: Magyarország meg szeretné erősíteni a civil szervezetek európai uniós finanszírozásának átláthatóságát

Magyarország meg szeretné erősíteni a civil szervezetek európai uniós finanszírozásának átláthatóságát, ugyanis alapvető félreértés van a civil szervezetek demokratikus társadalomban betöltött szerepével kapcsolatban

2025. Május 27. 22:42, kedd | Belföld

50 ÉV SZABADSÁGVÁGY – MANDOKI SOULMATES MEGAKONCERT

BUDAPEST, BUDAI VÁR - SZENTHÁROMSÁG TÉR 2025. AUGUSZTUS 21. este 7.