Hírek
2018. Június 04. 14:08, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Sportrendezvényen mutogatta magát

Az Iváncsa KSE – Pécsi Mecsek FC NB III-as labdarúgó-mérkőzésről egy embert előállítottak a rendőrök a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra.
A rendőrök a 2018. június 3-án Iváncsán tartott labdarúgó-mérkőzésen egy szurkolóval szemben intézkedtek, mivel a férfi szeméremsértő módon mutogatta magát. A rendezvény biztosításában résztvevő járőrök a 35 éves pécsi lakost előállították a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra, majd szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 07:58, csütörtök | Kék hírek
Őrizetbe vették a miniszterelnök megöletését tervező férfit
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.