Hírek
2011. Augusztus 06. 07:49, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Stohl egyre optimistább
A hírek szerint egyre optimistábban látja a jövőjét Stohl András. A színész abban bízik, kiderül, a baleset legsúlyosabb sérültre, Kaincz Pál mégsem szenvedett maradandó sérüléseket, így ügye is más megítélés alá kerül.
Lapinformációk szerint Pali bácsi szomszédjai közjegyző előtt nyilatkoztak arról, hogy az idős ember ugyanúgy dolgozik, kapál, kaszál, meggyet szed a földeken, mint a baleset előtt, és már nem is sántít. Stohl András abban bízik, hogy ha ez így van, akkor nem kell letöltenie börtönbüntetését, és a "felfüggesztettel" megúszhatja a tettét.
Arról is lehet hallani, hogy a színész egyre optimistább a legutolsó tárgyalás óta, a rossznyelvek szerint még az is lehet, hogy valaki "súghatott" neki, hogy jól áll a szénája. Biztosat az ügyben persze csak ősszel tudhatunk, amikor is folytatódik Stohl András tárgyalássorozata.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
