Hírek
2021. Június 28. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Százezer oltóanyagot ad Magyarország Csehországnak

Százezer koronavírus elleni oltóanyagot ad Magyarország Csehországnak, hogy fel tudják gyorsítani saját oltási programjukat - jelentette be a külgazdasági és külügyminiszter a közösségi oldalán vasárnap.
Szijjártó Péter bejegyzésében úgy fogalmazott: az oltás életet ment, ezt már mindenki tudja. A sikeres magyar oltási kampányt világszerte elismerik - hangsúlyozta.
A tárcavezető kiemelte: Magyarországon az oltottak száma lassan eléri az öt és félmilliót, miközben van bőven elég oltóanyag, így a magyar kormány tud segíteni azoknak, akik nem állnak ennyire jól.
Cesi do toho! - zárta bejegyzését Szijjártó Péter.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.
2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld
Újra működik az EESZT
Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.
2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld
Megélénkülőben az ingatlanpiac
Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót