Hírek
2019. Május 08. 08:07, szerda |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Székesfehérváron forgatja új klipjét a Fluor és Diaz

Székesfehérváron forgatják új klipjüket a Wellhello frontemberei Fluor és Diaz. A Wellhello egy új hangzású klippel tér vissza.
A Barátom című dal, nemcsak zeneileg, de képileg is újdonság lesz. A klip forgatásáról itt található videó!
A klipben Fluor egyik 2005-ös száma is visszakacsint majd. A két előadó nem tagadja, hogy megviselték őket az elmúlt hónapok, amikor megpróbálták összeugrasztani kettejüket. Szövetségük és barátságuk azonban annyira erős, hogy már Fluor is alkarján viseli a tetoválást, amit Diaz már évekkel ezlőtt magára varratott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.