Hírek
2020. Március 23. 16:10, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Szerda estig lehet havazás a Dél-Dunántúlon
A Dél-Dunántúlon szerda estig várható havazás, másutt jellemzően már hétfő estétől nem valószínű csapadék - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn Facebook-oldalán.
Az előrejelzési modellek alapján Pécsen - és így tágabb értelemben a Dél-Dunántúlon - egészen szerda estig lehet jellemzően gyenge intenzitású csapadékra számítani. A csapadék halmazállapota általában hó, illetve vizes, tapadó hó lesz. Szerda estétől az országnak azon a részén is jelentősen csökken a csapadék. Csütörtökön a - kisebb eséllyel előforduló - csapadék a meginduló jelentős melegedés miatt már várhatóan gyenge eső vagy zápor formájában érkezhet.
Eközben Debrecenben - és ugyancsak tágabb értelemben az ország északkeleti harmadában - már hétfő estétől kicsi, csütörtöktől kezdve pedig elhanyagolható a csapadék esélye - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
