Városlista
2025. október 2, csütörtök - Petra

Hírek

2019. Július 13. 05:02, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Szexuális erőszak miatt tartóztattak le egy többszörösen büntetett férfit

Szexuális erőszak miatt tartóztattak le egy többszörösen büntetett férfit

Szexuális erőszak és más bűncselekmény miatt tartóztattak le egy dabasi férfit – közölte a Budapest Környéki Törvényszék sajtóosztálya pénteken az MTI-vel.

Azt írták: a férfi volt élettársa lakásában élt, aki annak ellenére, hogy új élettársi kapcsolatot létesített, a gyanúsítottól való félelmében, annak kérésére megengedte, hogy nála éljen.

A gyanúsított július 8-án ittas állapotban tért haza, számon kérte a sértetten a vacsoráját, majd több alkalommal arcon ütötte, hajánál fogva a földre lökte és szexuális cselekmény végzésére kényszerítette. Ököllel, fazékkal ütötte a sértett fejét, megvágta az arcát, hátba rúgta őt. A bántalmazás után a gyanúsított elszaladt, a rendőrséget pedig a sértett értesítette.

A férfi többszörösen büntetett előéletű, vele szemben korábban a Kecskeméti Rendőrkapitányság más ügyekben – többek között szexuális erőszak bűntette miatt is – körözést adott ki.

A bíróság elrendelte a gyanúsított letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát

2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán

54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van

2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld

Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre

Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.