Hírek
2017. Szeptember 05. 18:19, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton lesz Makk Károly temetése
Szombaton 11 órakor lesz Makk Károly Kossuth-díjas filmrendező, a nemzet művésze temetése Budapesten, a Fiumei Úti Sírkert Nemzeti Emlékhely 41-es parcellájában - közölte kedden a Nemzeti Örökség Intézete az MTI-vel.
Makk Károlyt az Emberi Erőforrások Minisztériuma és Budapest Főváros Önkormányzata saját halottjának tekinti.
A közlemény kitér arra, hogy a gyászolók a család kérésére egy szál vörös rózsával róják le kegyeletüket. A család külön kérése, hogy az esetlegesen koszorúra szánt összeget a Palam et Publice - Nyilvánosan Alapítvány számára utalják át - olvasható a közleményben.
Makk Károly életének 92. évében hunyt el augusztus 30-án.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
