Hírek
2018. Szeptember 08. 09:38, szombat |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Szombaton újra nyit a városi uszoda a nyári karbantartás után

A Városgondnokság munkatársai idén is elvégezték a nyári, szokásos karbantartást és felújítást, így szeptember 8-án, szombaton már újra várja a vendégeket a Csitáry G. Emil Uszoda.
Ebben az évben is több helyen volt szükség kisebb-nagyobb munkákra, így teljesen új rajtkövek kerültek a nagymedencéhez, kicserélték a hőlégbefúvó berendezést, illetve a medencékhez tartozó csöveket a gépházban.
A szokásos évi karbantartások végeztével szombattól újra látogatható a székesfehérvári uszoda, a városi strand azonban bezárja kapuit erre az idényre.
A városi uszoda újranyitásával egyidőben azonban a strand bezár, és legközelebb a 2019-es szezonban várja majd a vendégeket, hiszen a 25 fok körüli hőmérséklet már nagyon alacsony a szabadtéri fürdőzéshez.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.