Hírek
2017. December 22. 09:40, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 20 autó ütközött Fülöpszállásnál

Baleset miatt lezárták az 52-es főutat Fülöpszállás előtt, a Kisizsák és Fülöpszállás közötti útszakaszon pénteken, a balesetben húsznál is több jármű érintett, négyen megsérültek
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel. Az eddigi adatok szerint nyolc teherautó és tizenhét személyautó érintett a balesetben, amelyben egy ember súlyosan, hárman könnyebben megsérültek.
Az érintett útszakaszt a hatóságok lezárták a forgalom előtt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.