Városlista
2026. július 24, péntek - Kinga, Kincső

Hírek

2021. Július 15. 08:31, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti

Többen megsérültek az M7-es autópályán

Többen megsérültek az M7-es autópályán

Többen megsérültek egy balesetben az M7-es autópályán Székesfehérvárnál szerda este, a sztrádát Budapest felé lezárták - közölte a rendőrség a honlapján.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az M7-es autópálya 65-ös kilométerénél ütközött össze két autó a főváros felé vezető oldalon. A balesetben többen megsérültek.

Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták. A rendőrök a forgalmat Szabadbattyánnál a 7-es főútra terelték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében

2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld

A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg

A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.