Városlista
2026. április 1, szerda - Hugó

Hírek

2014. Október 29. 09:11, szerda | Sport
Forrás: InfoVáros | Hajósi Miklós

Turák László: Elengedhetetlen teszt a Pannóniaringen

Turák László: Elengedhetetlen teszt a Pannóniaringen

Túl vagy a Mogul Csapatnál lévő Formula Renault teszten.
Megosztanád a portálolvasókkal, hogy miként értékeled a hétfői napodat?

- A hétfői nap nagyon jól sikerült, az idő is kedvezett nekünk. Nagyon jó érzés volt ismét formula autóban ülni. Közel 4 órát és majdnem 100 kört mehettem a pályán, így mind fizikálisan, mind szellemileg kihívás volt a számomra, de nagyon élveztem.

Mi a terved a 2015-ös versenyévaddal, hogy Formula autót teszteltél?
- Jövő évre a célom és tervem hogy az Autós Gyorsasági Országos Bajnokságban induljak Formula Renault 2.0 kategóriában. Ehhez elengedhetetlen volt, hogy kipróbáljak ilyen autót, ráadásul a Pannóniaring egy olyan pálya, ami a Bajnokság egyik állomása, így nagyon is jó edzés volt számomra.

Megkaptál-e minden segítséget a Mogul Csapattól?
- A válsz erre a kérdésre minden bizonytalanság nélkül igen. Az autót a verseny előtt a csapat alaposan átnézte, és felkészítette, nem volt olyan műszaki probléma, ami miatt ne tudtam volna bármely bemenetnél felmenni a pályára. Maximálisan kitettek magukért, még jóval többet is, mint amit elvárhattam volna, nagyon hálás vagyok a csapatvezetőnek, Fekete Lászlónak, aki lehetővé tette ezt a tesztet, rengeteg tanáccsal, instrukcióval is ellátott a teszt előtt és közben, amit aztán a pályán kamatoztattam, és éreztem, hogy körről-körre gyorsabb vagyok.

És végül, de nem utolsó sorban nagyon hálás vagyok mindenkinek, aki hozzájárult és segített, hogy eljuthassak idáig.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 01. 07:15, szerda | Sport

Magyar-görög - Nem bírt egymással a két csapat

A magyar labdarúgó-válogatott gól nélküli döntetlent játszott a vendég görög csapattal a Puskás Arénában rendezett keddi barátságos mérkőzésen.

2026. Március 31. 07:13, kedd | Sport

Magyar-görög - Rossi: mostani ellenfelünk erősebb, mint Szlovénia

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott keddi ellenfele, a görög csapat erősebb, mint a szombaton 1-0-ra legyőzött Szlovénia volt.

2026. Március 30. 07:57, hétfő | Sport

Japán Nagydíj - Antonelli nyert és vezet az összetettben is

Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes 19 éves versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, sikerével pedig a világbajnoki pontversenyben is átvette a vezetést.

2026. Március 29. 08:52, vasárnap | Sport

Magyar-szlovén - Egygólos hazai győzelem

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég szlovén csapatot a Puskás Arénában rendezett szombati barátságos mérkőzésen.