Hírek
2021. Január 15. 08:17, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy miskolci lakásban, több mint 80 lakót kimenekítettek
Teljesen kiégett egy társasház ötödik emeleti lakásának egyik szobája Miskolcon, a Sályi István utcában.
A katasztrófavédelem honlapjának péntek hajnali tájékoztatása szerint a miskolci és a diósgyőri hivatásos tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett három vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a tüzet.
Az érintett lakásból két lakót, a házból több mint nyolcvan lakót kimenekítettek. Az egységek átvizsgálják az épület minden emeletét az utómunkálatok közben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
