Hírek
2017. Augusztus 06. 18:27, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Uszály ütközött motorcsónakkal a Dunán, egy ember eltűnt
Uszály ütközött össze motorcsónakkal a Dunán Százhalombatta, illetve Tököl térségében vasárnap délután, egy gyermeket kimentettek, egy ember elmerült a vízben, még keresik
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel. Bartha Károly elmondta: eddig tisztázatlan okból ütközött össze a csatornahajó, amely egy bárkát tolt maga előtt és a motorcsónak. Vezetője, egy 71 éves érdi férfi elmerült, a rendőrség a polgárőrség és a katasztrófavédelem bevonásával, négy hajóval, valamint a parton is keresi. A motorcsónak utasa, egy hatéves kisfiú, az eltűnt férfi unokája nem sérült meg a balesetben, őt kimentették.
A baleset a Duna 1625-ös folyamkilométerénél, a főágon, az érdi oldalon történt.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság vízi közlekedés veszélyeztetése miatt indít büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen - közölte a sajtóügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
