Hírek
2017. Augusztus 05. 21:41, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Világháborús gránátot találtak a Balatonban, elszállították a tűzszerészek
Második világháborús aknagránátot találtak egy balatonszemesi strandon a vízben szombat délután, a honvédség tűzszerészei elszállították
- tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott sajtóreferense az MTI-t. Bakó Zsuzsanna elmondta, a tűzszerészi munkák idejére le kellett zárni a környéket.
Az M1 aktuális csatorna hírműsorában elhangzott: egy strandoló család találta meg a gránátot a parttól mintegy száz méterre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld
Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító
2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni
Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
