2024. május 3, péntek - Tímea

Hírek

Hiba nélkül, jó hangulatban teljesíteni
2016. Július 29. 07:47, péntek | Sport

SOLID Racing Team – Székesfehérvár Rallye 2016. 07. 29-31. Gyenes András – Szilassy Arnold, VAZ 2101

Kovács Sanyi: Bronzot érő helyezés
2016. Július 29. 07:30, péntek | Sport

Kovács Sanyi gyulai autóversenyző, ismét megállta a helyét az FRT.HU Kupán, harmadik lett kategóriájában. Mindezt esőben, vizes pályán abszolválta.

Újra versenyben
2016. Július 28. 20:43, csütörtök | Sport

SOLID Racing Team – Székesfehérvár Rallye 2016. 07. 29-31. Merencsics Árpád - Szemmelroth Anetta, Suzuki Swift Gti MK1

Kategóriagyőzelem a 36. Casentino Rally-n
2016. Július 26. 11:15, kedd | Sport

Aranyéremmel tért haza az olasz Casentino Rallyról Juhász Csaba és Juhász István versenyző páros.

A Szalay, Bunkoczi egység a 48. helyen végzett a Selyemút-ralin
2016. Július 25. 07:51, hétfő | Sport

A Szalay Balázs, Bunkoczi László egység a 48. helyen végzett a Selyemút-ralin, amelynek utolsó versenynapján, vasárnap Pekingben volt a befutó.

Magyar Nagydíj - Rosbergé a pole pozíció a kaotikus időmérőn
2016. Július 23. 16:22, szombat | Sport

A világbajnoki pontversenyben vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a 31. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati, négyszer is félbeszakított időmérő edzését a Hungaroringen.

Új autó, szép kezdés!
2016. Július 18. 07:50, hétfő | Sport

Jól kezdődött a Magyar Juhász Csaba - Juhász István rallypáros számára a Casentino Rally Olaszországban.

Drift Ladákkal fűszerezve
2016. Július 13. 15:29, szerda | Sport

A Kilinccsel Előre Drift Kupa azt adta, amit már előre megígértek a szervezők mindenkinek: megállás nélküli adrenalin löketet. Meseszép Ladák a parkolóban,

Kis Ádám: Elégedett lehetek az eredménnyel!
2016. Július 07. 07:35, csütörtök | Sport

2016.07.01-03. Autocross Európa Bajnokság Nová Paka, Csehország

Sikeresen teljesítettük a Kenotek Ypres Rallyt!
2016. Július 05. 07:40, kedd | Sport

Német László - Szegő János Arable Racing Kft - Peugeot 208 R2 Kenotek Ypres Rally beszámoló

Bronzérem az FRT.HU Kupán
2016. Július 01. 12:16, péntek | Sport

Kovács Sanyi gyulai autóversenyző, egy nem mindennapi teljesítménnyel lett harmadik egy igen erős mezőnyben az FRT.HU Kupán. Heten indultak a kategóriájukban, két edzőkör és négy mért futam várt rájuk.

Füge Krisztián: Tartalmas versenyhétvége vár rám!
2016. Június 24. 14:05, péntek | Sport

Füge Chris Június 24-26-án vesz részt a Pannónia-ringen a Gyorsasági szakág következő versenyén, ahol a Swift Cup Europe és a Kis Túrában is megméretteti magát egy Suzuki Swift 1.6 Sport versenyautóval.