2024. május 9, csütörtök - Gergely

Hírek

ÖT GÓLT ÜTÖTT ÉS NYERT A VOLÁN A VILLACH ELLEN
2017. December 02. 13:07, szombat | Sport

Ideiglenes edzőpáros irányította a Fehérvár AV19-et, Benoit Laporet menesztése után első meccsét játszotta a csapat az EBEL-ben.

MÁR NEM BENOIT LAPORTE A FEHÉRVÁR AV19 VEZETŐEDZŐJE
2017. November 30. 09:22, csütörtök | Sport

A Fehérvár AV19 vezetése a mai nappal felmentette a munkavégzés alól Benoit Laporte-ot.

40 ESZTENDŐS A FEHÉRVÁRI HOKI - AZ AKKORI CSAPAT TAGJAIT KÖSZÖNTÖTTÉK
2017. November 26. 09:31, vasárnap | Sport

A péntek esti Fehérvár AV19 - Medvescsak Zagreb EBEL mérkőzés előtt megemlékezést tartottak az 1977-ben, Székesfehérváron, a Raktár utcában lejátszott első hivatalos Volán-mérkőzésről.

NAGY POFONT KAPOTT A FEHÉRVÁR A KLAGENFURTTÓL
2017. November 22. 08:37, szerda | Sport

Nem sikerült ötről a hatra lépni, vagyis nem szerezte meg zsinórban hatodik győzelmét a Fehérvár AV19.

SZURKOLÓI ANKÉTOT RENDEZTEK A FEHÉRVÁRI HOKISOK
2017. November 08. 09:37, szerda | Helyi sport

Találkozóra, könnyed beszélgetésre invitálta a Fehérvár AV19 SC a klub szurkolóit.

HÁRI EGYETLEN GÓLJÁVAL GYŐZTE LE A VOLÁN A BOLZANÓT
2017. November 05. 10:06, vasárnap | Sport

Egy gólt ütött a Fehérvár AV19 a Bolzano ellen, de szombat este ez is elég volt a győzelemhez. Mac Carruth lehúzta a rolót, nem kapott gólt, így pedig Hári góljával 1-0-ra nyert a Volán. Fehérvár AV19 – Bolzano 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)

Négygólos fehérvári vereség Salzburgban
2017. Október 27. 05:35, péntek | Helyi sport

Két harmadon át méltó ellenfele volt Salzburgban a házigazdáknak a Fehérvár AV19, az utolsó húsz percre azonban nagyon belejöttek a Bikák, és végül 8-4-re győzték le a Volánt.

Fehérvár sportéletével ismerkedtek a sportközgazdász hallgatók a Városházán
2017. Október 17. 17:09, kedd | Helyi önkormányzati

Kedden délelőtt a Corvinus Egyetem Székesfehérvári Campusának Sportközgazdász MSc hallgatói érkeztek tanáraikkal a Városházára, ahol Székesfehérvár polgármestere köszöntötte őket.

Sok emberelőny, sok lövés, de kevés gól - megint kikapott a Volán
2017. Október 16. 05:31, hétfő | Helyi sport

Az Innsbruck ellen akart javítani a grazi vereség után a Fehérvár AV19. Ezen a meccsen is látszott, hogy nagy gondjai vannak a góllövéssel Benoit Laporte együttesének.

Egy lőtt góllal nehéz hokimeccset nyerni, ki is kapott a Volán
2017. Október 09. 06:03, hétfő | Helyi sport

A Dornbirn legyőzése után Klagenfurtban próbált jó sorozatot építeni a Fehérvár AV19, de a rekordbajnok otthonában sem nyílt ki a fehérvári gólcsap...

Szoros meccs, egygólos Volán-vereség Linzben
2017. Október 02. 04:33, hétfő | Helyi sport

A Salzburg legyőzése után az újabb bravúr nem jött össze a Fehérvár AV19-nek.

Megérdemelt győzelem a Salzburg ellen
2017. Szeptember 30. 07:40, szombat | Helyi sport

A Fehérvár AV19 óriási küzdelem után, megalkuvást nem tűrő játékkal, a duplázó Ales Music és a remeklő Rajna Miklós vezérletével 2-1-es győzelmet aratott a Red Bull Salzburg ellen.