2024. május 3, péntek - Tímea

Hírek

Nagyszerű versenyzéssel bronzérmes az öttusázó Kovács Sarolta
2021. Augusztus 06. 15:26, péntek | Sport

Kovács Sarolta nagy küzdelemben bronzérmet nyert a női öttusázók pénteki versenyében a tokiói olimpián.

Drámai hajrá, magyar bronz és csapatarany a női döntőben
2018. Július 22. 10:12, vasárnap | Sport

A női döntőt rendezték a székesfehérvári NU Skin Öttusa Európa-bajnokságon.

Jövő héten kezdődik a Székesfehérváron a Nu Skin Felnőtt Öttusa Európa-bajnokság
2018. Július 13. 14:11, péntek | Sport

Jövő héten, július 17 és 23 között rendezik Székesfehérváron a Nu Skin Felnőtt Öttusa Európa-bajnokságot.

Nyári sportkavalkád, nagy versenyek és sztárok sora Fehérváron
2018. Június 14. 15:49, csütörtök | Sport

Idén nyáron is egymást érik a rangos sportesemények Székesfehérváron.

Demeter Bence második lett Los Angelesben
2018. Március 31. 18:04, szombat | Sport

A női döntő után a férfiaknál is állhatott fehérvári öttusázó a dobogón Los Angelesben, a világkupa amerikai fordulójában.

Bronzérmet szerzett Alekszejev Tamara  a világkupa második állomásán
2018. Március 29. 16:03, csütörtök | Helyi

Bronzérmet szerzett Alekszejev Tamara a világkupa második állomásán

Alekszejev Tamara bronzérmes lett a világkupa sorozat második fordulóján Los Angelesben. Kovács Sarolta huszadik helyen ért célba.

Középpontban a jövő öttusázó reménységei a Diapolo Elit bajnokságon
2017. Október 20. 16:06, péntek | Helyi sport

A Diapolo Elit Bajnokságon azok a fiatalok indulhattak, akik rendelkeznek érvényes öttusa engedéllyel, sportorvosi igazolással...

Világbajnok a magyar női váltó az öttusa vb-n
2017. Augusztus 09. 05:35, szerda | Helyi sport

Világbajnoki címet szerzett a Junior öttusa világbajnokságon a magyar női váltó. A fehérvári Varga Eszter is aranyérmes lett.

Öttusa: mától junior-vb Székesfehérváron
2017. Augusztus 08. 17:03, kedd | Helyi sport

Az idén Székesfehérvár ad otthont a junior öttusa-világbajnokságnak, ahol a nemzetközi élmezőny mellett tizenkét magyar versenyző is érdekelt lesz.

Jövő héten junior öttusa vb lesz Székesfehérváron
2017. Augusztus 03. 17:47, csütörtök | Helyi sport

Nem ez lesz az első alkalom, hogy Székesfehérváron rangos öttusaversenyt rendeznek, ezúttal a junior világbajnokságnak ad otthont a koronázóváros.

Junior öttusa világbajnokság Székesfehérváron
2017. Július 28. 07:34, péntek | Helyi

2013 után először, összességében ötödször Székesfehérvár lesz a házigazdája az öttusázók junior világbajnokságának augusztus 7-14. között. A jelentős erőpróbát az Alba Volán SC és a MÖSZ közösen szervezi.

Demeter Bence egyéniben negyedik, csapatban aranyérmes lett az eb-n
2017. Július 24. 17:54, hétfő | Helyi sport

Aranyérmes lett a Kasza Róbert, Demeter Bence, Marosi Ádám összetételű magyar csapat a minszki öttusa Európa-bajnokságon. A Volán Fehérvár versenyzője Demeter Bence negyedik lett, míg öccse, Gergely a 20. helyen végzett.