2024. május 10, péntek - Ármin

Hírek

Hosszú Katinka tovább faragna világcsúcsaiból
2017. Augusztus 24. 05:00, csütörtök | Sport

Elsősorban „időkben gondolkodik”, ha a további pályafutására tekint előre Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó.

Augusztus 6-án kezdődik az uszoda éves karbantartása
2017. Augusztus 01. 06:59, kedd | Helyi önkormányzati

Az uszoda éves karbantartása mellett már készülnek a strand felújítására és korszerűsítésére. Nem élményfürdő épül, hanem több szórakoztató elemet, csúszdákat és több medencét tartalmazó bővítés lesz.

Katinka arany-, Verrasztó ezüstérmet szerzett 400 vegyesen
2017. Július 31. 05:00, hétfő | Helyi

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.

Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter pillangón
2017. Július 27. 19:44, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter pillangón csütörtökön a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Cseh László: Mentem, ahogy csak tudtam
2017. Július 26. 19:43, szerda | Helyi

Cseh László szenzációs hajrával világbajnoki ezüstérmet nyert szerdán este a Duna Arénában 200 méter gyorson.

Kiknek szurkolhatunk a vizes vb tizenkettedik versenynapján?
2017. Július 25. 15:54, kedd | Helyi

A magyar érdekeltségű vb-program július 25-én, kedden:

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen
2017. Július 25. 05:00, kedd | Sport

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen hétfőn a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Meg van az első magyar arany!
2017. Július 24. 19:59, hétfő | Helyi

Hosszú Katinka világbajnok a 200 méteres női vegyes úszásban a budapesti úszó világbajnokságon!

Vizes vb - Rövid programajánló holnapra
2017. Július 24. 06:10, hétfő | Helyi

Fókuszban az úszás

Hosszú Katinka a legjobb idővel döntős 200 m vegyesen
2017. Július 24. 03:31, hétfő | Helyi

Hosszú Katinka a legjobb idővel jutott be a 200 méteres vegyesúszás döntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon vasárnap. A háromszoros olimpiai bajnok 2:07.14 perces idővel nyerte az elődöntőt.

Bronzérmes a 4×100 méteres férfi gyorsváltó!
2017. Július 24. 03:16, hétfő | Helyi

Bronzérmet nyert a Kozma Dominik, Németh Nándor, Holoda Péter, Bohus Richárd összeállítású 4×100 méteres férfi gyorsváltó az úszó-világbajnokságon a Duna Arénában vasárnap, megszerezve hazánk első érmét a vizes vb-n.

Hetedik helyen végzett a magyar vegyes váltó nyílt vizen
2017. Július 20. 20:14, csütörtök | Helyi

Csütörtök délelőtt rendezték az 5 kilométeres nyílt vizi vegyes váltó versenyét. Sok különböző taktikát hozott a verseny, hiszen két női és két férfi versenyző egymást váltva úszik 1250 métert.