2024. május 4, szombat - Mónika

Hírek

Négy góllal kikapott a Videotont a Partizan az El-ben
2017. Augusztus 25. 07:24, péntek | Sport

A Videoton az idegenben elért gól nélküli döntetlen után Felcsúton 4-0-ra kikapott a szerb Partizan Beogradtól a labdarúgó Európa Liga-selejtező negyedik fordulójának csütörtöki visszavágóján,

A két vezetőedző értékelte a Vidi-Partizan meccset.
2017. Augusztus 25. 06:45, péntek | Helyi sport

Marko Nikolics: "Büszkék lehetünk az eddig európai teljesítményünkre, de most jogosan nyert a Partizan".

Búcsú az Európa Ligától (videó)
2017. Augusztus 25. 06:33, péntek | Helyi sport

Győzött a Partizan a Pancho Arénában. A belgrádi együttes a félidőben már 3-0-ra vezetett, a végén 4-0-ra győztek. Több mint 40 percet emberhátrányban játszott a Videoton.

Marko Nikolics:
2017. Augusztus 24. 17:14, csütörtök | Helyi sport

Marko Nikolics: "Harcolnunk kell minden labdáért!"

A Videoton - Partizan Beograd Európa-liga selejtező visszavágója előtt a fehérváriak szerb trénere, Marko Nikolics úgy fogalmazott, mindent ki kell adnia magából a csapatának, és akkor elérhetik a célt.

Teljesen lebontják, majd újraépítik a Sóstói Stadion főlelátóját
2017. Augusztus 23. 18:05, szerda | Helyi önkormányzati

A székesfehérvári közgyűlés döntött, az új létesítmény 2018 júniusára lehet kész.

Az Európa-Liga csoportkörébe jutásért játszik a Videoton
2017. Augusztus 23. 17:38, szerda | Helyi sport

Holnap 20 órakor kezdődik a felcsúti Pancho Arénában a Videoton – Partizan Beograd visszavágó mérkőzés a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének play-off körében.

Szurkolói információk az FK Partizan elleni EL-selejtezőre
2017. Augusztus 22. 18:20, kedd | Helyi sport

A beléptetés a megszokottnál hosszabb időt vehet igénybe és a parkolási lehetőségek is változnak, ezért kérik a szurkolókat, hogy 19 órára érkezzenek meg a Pancho Arénához.

Három vidi játékos kapott meghívót a válogatott keretébe
2017. Augusztus 21. 18:41, hétfő | Helyi sport

Bernd Storck kihirdette az NB I-ből meghívott játékosok névsorát a soron következő két világbajnoki selejtező-mérkőzésre.

Láttad már hogy fog kinézni a Sóstói Stadion?
2017. Augusztus 21. 18:04, hétfő | Helyi sport

2013-ban döntött a kormány a Sóstói Stadion átépítésével kapcsolatban, ami szerint egy UEFA IV-es, 100 százalékban fedett, többfunkciós létesítmény épül Székesfehérváron.

Már lehet jegyeket kapni a Vidi-Fradi rangadóra
2017. Augusztus 18. 08:39, péntek | Helyi sport

A Videoton FC az FK Partizan elleni kulcsfontosságú párharcot követően a bajnokság 7. fordulójában az ősz egyik rangadóján a Ferencvárost fogadja augusztus 27-én vasárnap 19:30 órától a Pancho Arénában.

Ahány hazai néző, annyi gól volt a Partizan-Vidi meccsen Belgrádban
2017. Augusztus 18. 08:31, péntek | Helyi sport

Az Európa-liga selejtezőjének play-off körében Belgrádban lépett pályára a Videoton FC az FK Partizan ellen.

Rájátszás a csoportkörért - elkezdődött a jegyértékesítés második szakasza
2017. Augusztus 15. 07:39, kedd | Helyi sport

Szombaton lezárult az elővásárlási időszak az Európa Liga-selejtező negyedik körének hazai, visszavágó mérkőzésére.