2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hírek

A Vasas elleni győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a Vidi
2018. Február 25. 13:23, vasárnap | Sport

Miközben a meteorológusok éppen kőkemény mínuszokkal riogatnak, a labdarúgó bajnokságban beköszöntött a „tavasz”, folytatódott a pontvadászat.

A VIDEOTON FC SZERZŐDTETTE MARKO SCSEPOVICS BÁTYJÁT, STEFANT
2018. Február 01. 09:49, csütörtök | Sport

A 28 éves szerb támadó a spanyol első osztályban szereplő Getafe együttesétől érkezett Székesfehérvárra.

VÉGET ÉRT A VIDEOTON ELSŐ SPANYOLORSZÁGI EDZŐTÁBORA
2018. Január 30. 09:21, kedd | Sport

A német negyedik ligában szereplő Wuppertal ellen játszotta utolsó edzőmeccsét a Benidormban készülő Videoton.

KAPUST IGAZOLT A VIDI - VISSZATÉR FEHÉRVÁRRA TOMÁS TUJVEL
2018. Január 10. 18:14, szerda | Sport

Egy rutinos hálóőr, a klubot 2009 és 2016 között erősítő Tomás Tujvel a Videoton első téli igazolása. A harmincnégy éves szlovák kapus Mezőkövesdről szerződött a fehérváriakhoz.

FEHÉRVÁRI FUTBALLFESZTIVÁL: NEGYVEN MECCS AZ ELSŐ NAPON
2017. December 28. 15:56, csütörtök | Sport

A Videoton Oktatási Központban megkezdődött a Videoton Baráti Kör Egyesület által szervezett hagyományos négynapos kispályás futballfesztivál.

A Videoton négy meghatározó játékosával hosszabbított
2017. December 27. 17:43, szerda | Sport

A karácsony nemcsak az ünnepeket, hanem kontraktusuk meghosszabbítását is jelentette a Videoton FC négy labdarúgójának.

VIDI: VERESÉG SZOMBATHELYEN, VESZÉLYBEN AZ ŐSZI ELSŐSÉG
2017. December 10. 08:39, vasárnap | Sport

A Ferencváros kezébe helyezte az őszi elsőség sorsát a Videoton, miután egy, a hosszabbításban szerzett góllal kikapott a Haladás otthonában.

EGY FÉLIDŐT ÁTALUDT ÉS KIKAPOTT A FERENCVÁROSTÓL A VIDI
2017. December 03. 08:53, vasárnap | Sport

A bajnokság szuperrangadóját várta mindenki a Ferencváros-Videoton mérkőzéstől, de az első félidő egyoldalú futballt hozott.

A XVIII. MASTERPLAST FEHÉRVÁRI FUTBALLFESZTIVÁL LESZ A KÉT ÜNNEP KÖZÖTT
2017. November 30. 09:48, csütörtök | Helyi

December 27-én, szerdán reggel 8 órakor kezdődik idén a XVIII. Masterplast Fehérvári Futballfesztivál.

MINT TAVALY, IDÉN IS IDŐ ELŐTTI VIDI-KUPABÚCSÚ
2017. November 30. 09:28, csütörtök | Sport

Megint nem érte meg az év végét a Videoton a Magyar Kupában. Tavaly a harmadosztályú Budafok, most pedig az NB II-es Vác búcsúztatta a fehérváriakat, ráadásul egészen simán, 3-1-es győzelemmel.

PAPÍRFORMA-GYŐZELEMMEL BÚCSÚZOTT A HAZAI PÁLYÁTÓL ERRE AZ ÉVRE A VIDI
2017. November 26. 09:25, vasárnap | Sport

Utolsó hazai bajnoki mérkőzését játstzotta idén a Videoton, a felcsúti stadionban a Paks volt a vendég. A nem túl eseménydús első félidőben Lazovics büntetőből szerzett vezetést a Vidinek.

AZ ESZTENDŐ UTOLSÓ HAZAI MÉRKŐZÉSÉN A PAKSOT FOGADJA A VIDEOTON
2017. November 23. 09:10, csütörtök | Sport

November 25-én, szombaton szerepel a Vidi utoljára hazai pályán ebben a naptári évben, az ellenfél a Paks együttese lesz Felcsúton, 15:30 órai kezdettel.