Kiknek szurkolhatunk a vizes vb tizenkettedik versenynapján?
2017. Július 25. 15:54, kedd | Helyi

A magyar érdekeltségű vb-program július 25-én, kedden:

Elképesztő rövidzárlat, négy gólt lőve esett ki a női pólócsapat
2017. Július 25. 08:35, kedd | Helyi

Kanada várt a magyar női vízilabda-válogatottra a hazai rendezésű vizes világbajnokság negyeddöntőjében hétfő este.

Szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban
2017. Július 25. 08:29, kedd | Helyi

Sportműsorok - július 26., szerda:

Vizes vb - Az éremtáblázat 37 szám után
2017. Július 25. 07:24, kedd | Belföld

A hétfői versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és bronzzal a tizedik helyen állnak.

Kikapott Kanadától, nem jutott négy közé a magyar női vízilabda-válogatott
2017. Július 25. 07:22, kedd | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott nem jutott be a legjobb négy közé a magyarországi vizes világbajnokságon, miután a hétfői negyeddöntőben 6-4-re kikapott a kanadai együttestől.

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen
2017. Július 25. 05:00, kedd | Sport

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen hétfőn a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Meg van az első magyar arany!
2017. Július 24. 19:59, hétfő | Helyi

Hosszú Katinka világbajnok a 200 méteres női vegyes úszásban a budapesti úszó világbajnokságon!

Vizes vb - Az éremtáblázat 33 szám után
2017. Július 24. 07:38, hétfő | Sport

A vasárnapi versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyre egy bronzéremmel a házigazdák is felkerültek.

Vizes vb - Rövid programajánló holnapra
2017. Július 24. 06:10, hétfő | Helyi

Fókuszban az úszás

Hosszú Katinka a legjobb idővel döntős 200 m vegyesen
2017. Július 24. 03:31, hétfő | Helyi

Hosszú Katinka a legjobb idővel jutott be a 200 méteres vegyesúszás döntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon vasárnap. A háromszoros olimpiai bajnok 2:07.14 perces idővel nyerte az elődöntőt.

Bronzérmes a 4×100 méteres férfi gyorsváltó!
2017. Július 24. 03:16, hétfő | Helyi

Bronzérmet nyert a Kozma Dominik, Németh Nándor, Holoda Péter, Bohus Richárd összeállítású 4×100 méteres férfi gyorsváltó az úszó-világbajnokságon a Duna Arénában vasárnap, megszerezve hazánk első érmét a vizes vb-n.

Vizes vb - Az éremtáblázat 29 szám után
2017. Július 23. 05:00, vasárnap | Sport

A szombati versenynap után is Kína vezeti a Budapesten és Balatonfüreden zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát.