2024. április 24, szerda - György

Hírek

Harmadszor bajnok a Videoton
2018. Május 28. 07:22, hétfő | Sport

Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.

Már kaphatók a jegyek a Vidi Ferencváros elleni vendégjátékára
2017. Október 30. 18:01, hétfő | Helyi sport

Hétfőn elindult az értékesítés az őszi idény egyik legnagyobb rangadójára, belépőt 2500 forintért lehet váltani.

Két gólos vezetés után döntetlen Újpesten (videó)
2017. Október 30. 07:03, hétfő | Helyi sport

Az 5. percben már 2-0-ra vezettünk, de a második félidőben előbb szépítettek, majd egyenlítettek a hazaiak. Hadzicot és Suljicot kiállították, Kovácsik Ádám a 91. percben büntetőt hárított.

Botrány az Újpest-Videoton mérkőzés után
2017. Október 30. 05:00, hétfő | Belföld

A székesfehérvári klub közleménye szerint rasszista incidens, majd károkozás történt szombaton az Újpest-Videoton élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés után a Szusza Ferenc Stadion öltözőfolyosóján.

Az Újpest otthonában játszik bajnoki mérkőzést a Videoton szombaton
2017. Október 27. 17:27, péntek | Helyi sport

Az OTP Bank Liga 14. fordulójában, október 28-án, szombaton, 15:30 órakor az Újpest FC ellen lép pályára a Videoton, idegenben.

Marko Nikolics:
2017. Október 24. 09:08, kedd | Helyi sport

Marko Nikolics: "Jó körülmények között egy jó csapat fogad minket"

A vezetőedző elárulta, komolyan készülnek az NB III-ban jó formát mutató Dabas ellen. Nyilatkozik a dabasiak edzője is, valamint szurkolói információkat is olvashatnak.

Hajrában szerzett gólokkal győztük le a Puskás Akadémiát (videó)
2017. Október 23. 05:16, hétfő | Helyi sport

Rengeteg lövéssel próbálkoztunk a meccsen, de a remek formában védő Hegedűs Lajos a 87. percig állta a sarat. Végül Juhász Roland és Ezekiel Henty is betalált, így továbbra is vezetjük a bajnokságot!

Hétvégén a nyolcadik helyezett Puskás Akadémiát fogadjuk (videó)
2017. Október 20. 16:29, péntek | Helyi sport

A szombati bajnoki lesz a két csapat nyolcadik ütközete az NB I-ben, ellenfelünk még soha nem tudott győzni ellenünk.

Az MTK pályán fogadja a Vidi a Puskást – külön autóbuszok is indulnak szombaton
2017. Október 19. 16:18, csütörtök | Helyi sport

Október 21-én, szombaton 15:30 órakor az OTP Bank Liga 13. fordulójában a Puskás Akadémiát fogadja a Videoton.

Válogatott mérkőzések után újra bajnokik – Balmazújvárosba utazik a Vidi
2017. Október 12. 17:10, csütörtök | Helyi sport

Október 14-én, szombaton 15:30 órai kezdettel a tabella utolsó helyén álló Balmaz Kamilla Gyógyfürdő csapata ellen folytatja a bajnokságot a Videoton, idegenben.

A Videoton a legértékesebb a teljesen magyar tulajdonú vállalatok között
2017. Október 09. 06:16, hétfő | Helyi

A száz legjobb, száz százalékban magyar tulajdonban lévő vállalatot listázza októberi számában a Forbes magazin, melynek felmérése szerint a Videoton a legértékesebb a teljesen magyar tulajdonú vállalatok között.

Tizenegyedszer lépünk pályára a DAC ellen
2017. Október 06. 18:53, péntek | Helyi sport

A dunaszerdahelyi együttessel először 1980-ban találkoztunk, legutóbb pedig 2015-ben. 1993-ban 7-1-re győztünk ellenük.